Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 12.03.16 | 10:06

На Бучаччині з робочим візитом перебував Василь Князевич

В рамках перебування на Тернопільщині з робочим візитом Бучаччину, 11 березня, відвідав голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги», завідувач кафедри управління охороною суспільного здоров’я Національної академії державного управління при Президентові України, Заслужений лікар України, екс-міністр, екс–головний лікар Бучацької центральної комунальної районної лікарні Василь Князевич.

Василя Князевича супроводжував директор департаменту охорони здоров’я ТОДА Володимир Богайчук, а зустріли на теренах району голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, голова районної ради Віталій Фреяк та головний лікар Бучацької ЦКРЛ Олег Щиголь.

Під час зустрічі з керівництвом району обговорені питання та перспективи розвитку в області хоспісу та впровадження хоспісної та паліативної допомоги, а також деякі аспекти «Стратегії розвитку паліативної допомоги», яку прийнято та затверджено на ІІ Конгресі «Української ліги сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» восени 2015 року.

Також Василь Князевич ознайомився з матеріально-технічною базою Бучацької ЦКРЛ та поспілкувався з медичним персоналом лікарні.  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема